Aktualności

<<< - 1 2 3 4 5 6 7  - >>>

2019-05-29

Piszą o nas

Otwarcie naszego nowego laboratorium iv vitro odbiło się szerokim echem w branży ogrodniczej.
Szczegółowa relacja z tego wydarzenia ukazała się m.in. w czasopiśmie Jagodnik: jagodnik.pl/
2019-05-17

WIELKIE OTWARCIE LABORATORIUM !!!

10 maja nastąpiło oficjalne otwarcie nowego laboratorium in vitro w krakowskiej siedzibie naszej firmy.
W wydarzeniu tym towarzyszyli nam licznie przybyli goście, którym niniejszym dziękujemy za przybycie i uświetnienie swoją obecnością naszego święta.
Nowe laboratorium zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o poprawie warunków pracy dla pracowników, ale również zostało wyposażone w nowoczesne technologie. Pozwoli nam to na jeszcze lepsze usprawnieniu procesu rozmnażania roślin. 
2019-03-13
Delegacja z Gruzji

Delegacja z Gruzji

Delegacja z Gruzji - Oficjalna wizyta Ministra Rolnictwa Autonomicznej Republiki Adżarii

W miniony weekend (8-10.03.2019) mieliśmy przyjemność gościć w naszych szkółkach oficjalną delegację z Gruzji, która przyjechała do Polski na zaproszenie Zarządu Województwa Małopolskiego. Odwiedzili nas Minister Rolnictwa Autonomicznej Republiki Adżarii pan Mamuka Turmanidze wraz z panią Tamarą Davitadze.
Wizyta rozpoczęła się udziałem delegacji w VII Konferencji Borówkowej w Jachrance. Następnego dnia nasi goście z Gruzji przyjechali do Krakowa, gdzie w sobotę rano, w Centrum Doradztwa Rolniczego odbyło się spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego panem Łukaszem Smółką oraz prelekcje z dziedziny nauki, hodowli odmian oraz produkcji roślinnej, które wygłosili:
- goście z Regionu Adżaria (Gruzja)
- prof. Katarzyna Turnau – Wydział Biologii UJ (MCB)
- dr hab. Aldona Meller-Bieniek – Instytut Botaniki PAN
- dr Jan Danek – Firma NIVA
- mgr inż. Tadeusz Kusibab – firma Plantin

Nasze firmy reprezentował pan Tadeusz Kusibab, który, podczas prezentacji „Rozmnażanie in vitro – technologia naszych czasów i przyszłości” omówił szczegóły tej metody rozmnażania roślin oraz przedstawił procesy produkcji i ich etapy w naszych szkółkach.
Po lunchu delegacja gruzińska wraz z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego oraz środowiska naukowego odwiedziła nowe laboratorium firmy Plantin w Krakowie oraz nasze szkółki.


Pragniemy podziękować panu Kierownikowi Zespołu Rolnictwa w Departamencie Rolnictwa i Geodezji UMWM Krzysztofowi Jabłońskiemu oraz panu dr inż. Stanisławowi Fladze za zaproszenie nas do współpracy przy organizacji tego wydarzenia.


Ewa i Tadeusz Kusibab oraz Justyna Kusibab-Mruk (Plantin)
Aleksandra i Marcin Wyka (Gospodarstwo Ogrodnicze A.M. Wyka)
Paulina Kusibab-Popowicz i Mirosław Popowicz (Gospodarstwo Ogrodnicze Waganowice)
2019-02-25

Wywiad w "Deutsche Baumschule"

W lutowym numerze niemieckiego magazynu "Deutsche Baumschule" ukazał się wywiad z właścicielem firmy Plantin na temat jagody kamczackiej. Dr. Antje Lemke rozmawiała z Tadeuszem Kusibab o dużym potencjale tych owoców, o ich przyszłości na rynku, jak również o prowadzeniu samej plantacji jagody kamczackiej.
Fragmenty wywiadu zamieszczone zostały na stronie internetowej.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu.
2019-02-12

VII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA BORÓWKOWA

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na VII edycję Międzynarodowej Konferencji Borówkowej, która odbywać się będzie 7 i 8 marca 2019 roku. W tym roku  nastąpiła zmiana lokalizacji - odbędzie się ona w Hotelu Warszawianka położonym w Jachrance nad Jeziorem Zegrzyńskim (około 50 km na północ od Warszawy).

Hotel Warszawianka
Jachranka 77
05-140 Serock

Program_konferencji   

Zapraszamy!
                          
<<< - 1 2 3 4 5 6 7  - >>>


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-18

Do góry
O nas  |  Oferta  |  Dostępność  |  Zamówienia  |  Nasza plantacja  |  Aktualności  |  Informacje  |  Galeria  |  Kontakt  |  Linki  |  Mapa strony  |  Polityka Cookies

Copyright © 2013 - in-vitro.pl