Aktualności

<<< - 1 2 3 4 5 6 7 8  - >>>

2019-02-25

Wywiad w "Deutsche Baumschule"

W lutowym numerze niemieckiego magazynu "Deutsche Baumschule" ukazał się wywiad z właścicielem firmy Plantin na temat jagody kamczackiej. Dr. Antje Lemke rozmawiała z Tadeuszem Kusibab o dużym potencjale tych owoców, o ich przyszłości na rynku, jak również o prowadzeniu samej plantacji jagody kamczackiej.
Fragmenty wywiadu zamieszczone zostały na stronie internetowej.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu.
2019-02-12

VII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA BORÓWKOWA

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na VII edycję Międzynarodowej Konferencji Borówkowej, która odbywać się będzie 7 i 8 marca 2019 roku. W tym roku  nastąpiła zmiana lokalizacji - odbędzie się ona w Hotelu Warszawianka położonym w Jachrance nad Jeziorem Zegrzyńskim (około 50 km na północ od Warszawy).

Hotel Warszawianka
Jachranka 77
05-140 Serock

Program_konferencji   

Zapraszamy!
                          
2019-02-06

Zapraszamy do Berlina

Dzisiaj rozpoczęły się w Berlinie targi Fruit Logistica. Przez najbliższe trzy dni czekamy na gości w hali B, na stoisku D23.
Na wspólnym stoisku prezentują się trzy rodzinne firmy:
Plantin, Gospodarstwo Ogrodnicze Waganowice  i Gospodarstwo Ogrodnicze Kusibab-Wyka.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych borówką wysoką i jagodą kamczacką – oferujemy materiał szkółkarski z naszego laboratorium in vitro oraz szkółek kontenerowych.

Zapraszamy na degustację soku z jagody kamczackiej oraz liofilizowanych owoców tego przyszłościowego gatunku.


DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA

Bardzo serdecznie pragniemy podziękować Państwu za odwiedzenie naszego stoiska w trakcie trwania Targów w Brlinie.

Były one okazją do spotkania się z grupą naszych stałych klientów i partnerów. Cieszymy się, że prezentowana przez nas oferta spotkała się, z tak dużym zainteresowaniem również wśród nowych klientów.
Mamy nadzieję, że odbyte spotkania i rozmowy będą podstawą do nawiązania owocnej współpracy.
2019-01-16

Fruit Logistica 2019

Zapraszamy do Berlina na Międzynarodowe Targi Owocowo-Warzywne FRUIT LOGISTICA 2019, które odbędą się 6-8.02.2019 roku.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - hala B, stoisko D-23.
2019-01-08

IPM Essen 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowej Wystawie Ogrodniczej IPM ESSEN 2019 w Niemczech, która odbędzie się w dniach 22-25 stycznia.
Nasze stoisko znajduje się w hali nr 6, na stoisko 6C32.

ZAPRASZAMY!!!

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEGO STOISKA

Targi w Essen, to jedne z największych, światowych targów ogrodnictwa. Około 1600 wystawców z prawie 50 krajów prezentowało tam swoje osiągnięcia i nowości w dziedzinie ogrodnictwa, technologii, florystyki, sprzętu. Prezentowane było ponad 68 000 różnych odmian roślin – wiele z nich to światowe premiery.
Podczas targów odbywało się również wiele konkursów oraz prelekcji. Jedną z nich - pt. "Jagoda kamczacka - nowe odkrycie?"miał przyjemność wygłosć Tadeusz Kusibab.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za wspólnie spędzony czas i rozmowy. Podczas targów nasi goście mieli również okazję spórować soku oraz liofilizowanych jagód  z owoców jagody kamczckiej. Cieszymy się, że nasze nowe produkty, spotkały się z tak pozytywnym odbiorem i dużym zainteresowaniem.
Do zobaczenia na kolejnych targach!
<<< - 1 2 3 4 5 6 7 8  - >>>


Data ostatniej aktualizacji: 2019-08-02

Do góry
O nas  |  Oferta  |  Dostępność  |  Zamówienia  |  Nasza plantacja  |  Aktualności  |  Informacje  |  Galeria  |  Kontakt  |  Linki  |  Mapa strony  |  Polityka Cookies

Copyright © 2013 - in-vitro.pl